LXV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. gen. Józefa Bema
 

Zapowiedzi wydarzeń

2018-10-13 | ZJAZD i BAL ABSOLWENTA

email kontaktowy : absolwent@bem.waw.pl

2018-03-16 | Godz.11.00 - ŚWIĘTO SZKOŁY

Szanowni Państwo,

wieloletnią tradycją LXV Liceum Ogólnokształcącego im. Gen. J. Bema są organizowane w marcu każdego roku Święta Szkoły, w czasie których nasza szkolna społeczność wspólnie z zaproszonymi Gośćmi – Przyjaciółmi Bema, przeżywa ten jakże wyjątkowy dzień. Tegoroczne Święto Szkoły przypada w szczególnym dla nas momencie – 50-lecia istnienia szkoły przy Marynarskiej2/6. Jednocześnie obchodzimy w kraju 50 rocznicę wydarzeń marcowych.

       Upływa także 170 lat od wybuchu Wiosny Ludów i rewolucji węgierskiej, której niezapomnianym wodzem i bohaterem był nasz patron - gen. Józef Bem. Minione pół wieku to dla naszej szkoły czas wielu zmian, momentów radosnych i trudnych, czas sukcesów, czasem porażek. Obecnie budynek i otoczenie doczekały się gruntownego remontu i nie przypominają swoim wyglądem o smutnej architekturze czasów PRL.

              Wartość Szkoły przy Marynarskiej zbudowana została także przez grono jej oddanych Przyjaciół, ludzi, którzy swoim autorytetem i obecnością wzbogacali jej dorobek i prestiż. Chcielibyśmy gorąco podziękować Państwu za trwałą obecność na corocznych Świętach Szkoły, Jubileuszach, za wsparcie w przeprowadzanych projektach naukowych, prelekcjach, wykładach, wreszcie za życzliwość i zainteresowanie.

Będzie nam więc niezmiernie miło ponownie gościć Państwa 16 marca 2018 roku o godz. 11.00

w 50. rocznicę naszego istnienia.

Ogłoszenia

Współpracujemy z