LXV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. gen. Józefa Bema
 

Zajęcia pozalekcyjne

 

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE 2018/2019

 

lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Rodzaj zajęć

Przedmiot

Termin (godz. lekcyjna)

 

 

1.

Białobrzeska Beata

fakultety dla maturzystów, koło przygotowujące do konkursu"Il bel Paese"

język włoski

piątek 6 lekcja

 

2

Buczkowska Ewa

konsultacje

matematyka

czwartek 1 lekcja

 

3

Cheda Ewa

fakultety / konsultacje

historia sztuki

poniedziałek 1 lekcja

 

4

Domańska Katarzyna

fakultety

język niemiecki

piątek 6 lekcja

 

5

Fijałkowska Beata

sks-siatkówka

wf

środa 9 lekcja

 

6

Gierwatowska-Fochman Greta

koło przyjaciół biblioteki

promocje książek                     i czytelnictwa

biblioteka oraz wyjścia popołudniowe i wieczorne

 

7

Głowienka Anna

fakultety, zajęcia dodatkowe "W kręgu tekstów kultury"

język polski

środa 1 lekcja / wtorek 1 lekcja

 

8

Kuć-Bryk Agnieszka

fakultet dla klasy 3d i uczniów zainteresowanych / koło debat oksfordzkich

wos

wtorek 8 lekcja / środa 8 lekcja

 

9

Maciejewska Anna

fakultety - matura rozszerzona dla klasy 3b  / konsultacje

język angielski

 wtorek 7 lekcja / środa 8 lekcja

 

10

Michalczuk Aleksandra

konsultacje

język polski

piątek 7  lekcja

 

11

Michalska Anna

konsultacje

język angielski

poniedziałek 7 lekcja

 

12

Milan Ewelina

koło prawnicze-koło krytycznego myslenia

 

termin do ustalenia z uczniami

 

13

Milan Ewelina

zajęcia dodatkowe "W kręgu tekstów kultury"

wos

raz w miesiącu - termin do ustalenia

 

14

Nicińska Anna

fakultet dla klasy 3b; konsultacje dla klasy 2b

chemia

poniedziałek 8 lekcja

 

15

Parzydeł Teresa

fakultety dla klasy 2a

matematyka

czwartek 8 lekcja

 

16

Przybyszewska Agata

zajęcia dla uczniów z orzeczenim w celu uzupełnienia i zrozumienia wiedzy

wspomaganie

termin do ustalenia z uczniami

 

17

Rosiak Iwona

doradztwo zawodowe

dz

terminy ustalane indywidualnie

 

18

Różańska Urszula

fakultety dla klasy 3c i 3e

język angielski

wtorek 8 lekcja, piątek 7 lekcja

 

19

Sikorska Monika

fakultety

biologia

poniedziałek 1 lekcja

 

20

Suproniuk Dorota

fakultety dla maturzystów

język rosyjski

czwartek 8 lekcja

 

21

Szmalec Marcin

sks - koszykówka

wf

wtorek 9 lekcja

 

22

Wasilczuk Beata

sks - szrmierka

wf

piątek 2 lekcja

 

23

Wojtczak Aneta

odstresowani w Bemie

wf

poniedziałek 8 lekcja

 

 

Ogłoszenia

  • 2018-10-30
    Ogłoszenie dotyczące funkcjonowania szkoły w dniu 02.11.2018r.
  • 2018-09-27
    Zarządzenie w sprawie dodatkowych dni wolnych od zajęć dydaktyczno-wychowawczych
  • 2018-04-10
    Konkurs dla uczniów klas gimnazjalnych
  • 2017-10-24
    OGŁOSZENIE O NABORZE NA WOLNE STANOWISKO PRACY (Aktualizacja)
  • 2017-10-19
    Zarządzenie w sprawie dodatkowych dni wolnych od zajęć dydaktyczno-wychowawczych

Współpracujemy z