LXV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. gen. Józefa Bema
 

Zajęcia pozalekcyjne

 

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2019/2020

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Rodzaj zajęć

Przedmiot

Termin (godz. lekcyjna)

1.

Cheda Ewa

Fakultety

 

Warsztaty plastyczne

historia sztuki

 

plastyka

wtorek, 2 lekcja

 

 3 środa każdego miesiąca

2.

Chojnacki Grzegorz

Koło języka łacińskiego/

Fakultety dla maturzystów z historii /

Koło turystyki historycznej

 

 

historia

środa, 8 lekcja

 

wtorek, 1 lekcja

3.

Domańska Katarzyna

Fakultety dla uczniów kl. III zdających maturę Zajęcia dodatkowe mające na celu poszerzenie wiedzy lub przygotowujące do konkursów

język niemiecki

piątek , 1,2 lekcja

do uzgodnienia

 

wtorek,  5 lekcja

 

4.

Fijałkowska Beata

SKS  - siatkówka

wf

czwartek, 8 lekcja

5.

Foremny Agata

Konsultacje

język angielski

po wcześniejszym uzgodnieniu z uczniami

6.

Głowienka Anna

Zajęcia „W kręgu tekstów kultury”/

fakultety

język polski

czwartek, 7 lekcja na przemian

7.

Kościelak Małgorzata

Gry zespołowe

wf

środa, godz. 7.00

8.

Maciejewska Aleksandra

Zajęcia wyrównawcze

język angielski

poniedziałek, 8 lekcja

9.

Meilute Agata

Zajęcia teatralne

teatr

piątek, 8 i 9 lekcja

10.

Michalska Anna

Konsultacje

język angielski

wtorek, 9 lekcja po wcześniejszym umówieniu

11.

Nicińska Anna

Fakultety kl. 3b/

Przygotowanie do konkursów

chemia

poniedziałek, 7 lekcja/

poniedziałek 1 lekcja

12.

Parzydeł Teresa

Fakultety

Klasa III b

 

 

 

 

 

Klasa III e

 

 

 

 

 

 

 

Konsultacje

Klasa II c

matematyka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

matematyka

godz. 13.30

8.10.2019

5.11.2019

3.12.2019

17.12.2019

14.01.2020

4.02.2020

godz. 13.30

7.10.2019

4.11.2019

2.12.2019

16.12.2019

13.01.2020

4.02.2020

 

godz. 14.30

9.10.2019

6.11.2019

4.12.2019

8.01.2020

29.01.2020

13.

Piekarska Monika

Konsultacje

matematyka

czwartek, 8 lekcja

14.

Przybyszewska Agata

 Dodatkowe zajęcia rewalidacyjne 

wspomaganie

czwartek, 2 lekcja

15.

Radulska Iwona

Zajęcia dodatkowe mające na celu poszerzenie wiedzy

język niemiecki

czwartek, 8 lekcja

16.

Rząd Anna

Zajęcia dodatkowe- konsultacje(zajęcia wyrównujące wiedzę z matematyki)

 

 

 

 

Fakultety
 

Matematyka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

matematyka

dla klasy 1e, 1f, 1bg
czwartek 8 lekcja sala 204
dla klasy 1c
środa 1 lekcja sala 204 ( co 2 tygodnie według potrzeb klasy 1c)

 

2eg
czwartek 7 lekcja

17.

Sikorska Monika

Fakultety

biologia

środa, 2 lekcja

18.

Suproniuk Dorota

Konsultacje
 

Fakultety kl.2 (przygotowanie do matury)
Przygotowanie do Olimpiady - indywidualnie po uzgodnieniu terminu z uczniem

język rosyjski

wtorek , godz. 7.00

Piątek,  godz.  7.00

 

 

indywidualnie po uzgodnieniu terminu

19.

Wasilczuk Beata

Podstawy szermierki

wf

środa, 8 lekcja

20.

Wojtczak Aneta

Odstresowani w Bemie

wf

środa, 8 lekcja

21.

Zajchowska Renata

W kręgu kultury i cywilizacji krajów frankofońskich

język francuski

wtorek, godz. 7.00

22.

Ziółkowska Bożena

Advanced Use of English – przygotowanie do matury na poziomie rozszerzonym

język angielski

poniedziałek, 8 lekcja

 

 

Ogłoszenia


Współpracujemy z