LXV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. gen. Józefa Bema
 

Zajęcia pozalekcyjne

 

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2019/2020

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Rodzaj zajęć

Przedmiot

Termin (godz. lekcyjna)

1.

Chojnacki Grzegorz

Koło języka łacińskiego/

Fakultety dla maturzystów z historii /

Koło turystyki historycznej

 

 

historia

środa, 8 lekcja

 

wtorek, 1 lekcja

2.

Domańska Katarzyna

Zajęcia dodatkowe dla uczniów - Tematyka w zależności od potrzeb uczniów

język niemiecki

piątek,  1 i 2 lekcja

3.

Fijałkowska Beata

SKS  - siatkówka

wf

czwartek, 8 lekcja

4.

Foremny Agata

Konsultacje

 

 

Ersamus+

język angielski

 

po wcześniejszym uzgodnieniu z uczniami

czwartek lub piątek, 8 lekcja

 

5.

Głowienka Anna

Zajęcia „W kręgu tekstów kultury”/

fakultety

język polski

czwartek, 7 lekcja na przemian

6.

Kościelak Małgorzata

Gry zespołowe

wf

środa, godz. 7.00

7.

Maciejewska Aleksandra

Zajęcia wyrównawcze

język angielski

poniedziałek, 8 lekcja

8.

Meilute Agata

Zajęcia teatralne

teatr

piątek, 8 lekcja

9.

Michalska Anna

Konsultacje

język angielski

wtorek, 9 lekcja po wcześniejszym umówieniu

10.

Nicińska Anna

Fakultety kl. 3b/

Przygotowanie do konkursów

chemia

poniedziałek, 7 lekcja/

poniedziałek 1 lekcja

11.

Parzydeł Teresa

Fakultety

Klasa III b

 

 

 

 

 

Klasa III e

 

 

 

 

 

 

 

Konsultacje

Klasa II c

matematyka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

matematyka

godz. 13.30

8.10.2019

5.11.2019

3.12.2019

17.12.2019

14.01.2020

4.02.2020

godz. 13.30

7.10.2019

4.11.2019

2.12.2019

16.12.2019

13.01.2020

4.02.2020

 

godz. 14.30

9.10.2019

6.11.2019

4.12.2019

8.01.2020

29.01.2020

12.

Piekarska Monika

Konsultacje

matematyka

czwartek, 8 lekcja

13.

Przybyszewska Agata

Rewalidacja

dla chętnych uczniów z orzeczeniem

wspomaganie

czwartek, 8 lekcja

14.

Radulska Iwona

Zajęcia dodatkowe mające na celu poszerzenie wiedzy

język niemiecki

piątek 1,2 lekcja

sala 106

15.

Sikorska Monika

Fakultety

biologia

środa, 2 lekcja

16.

Suproniuk Dorota

Konsultacje
 

Fakultety kl.2 (przygotowanie do matury)
Przygotowanie do Olimpiady - indywidualnie po uzgodnieniu terminu z uczniem

język rosyjski

wtorek , godz. 7.00

Piątek,  godz.  7.00

 

 

indywidualnie po uzgodnieniu terminu

17.

Wasilczuk Beata

Podstawy szermierki

wf

środa, 8 lekcja

18.

Wojtczak Aneta

Odstresowani w Bemie

wf

środa, 8 lekcja

19.

Zajchowska Renata

W kręgu kultury i cywilizacji krajów frankofońskich

język francuski

wtorek, godz. 7.00

20.

Ziółkowska Bożena

Advanced Use of English – przygotowanie do matury na poziomie rozszerzonym

język angielski

poniedziałek, 8 lekcja

21.

Asztalos Ewa

fakultety

 

Zespół muzyczny

język polski

poniedziałek 1 lekcja

 

poniedziałek godz. 15:10

22.  Rząd Anna 

zajęcia dodatkowe poszerzające wiedzę z matematyki (konsultacje)
dla klasy 1e, 1f, 1bg 1c

 

zajęcia dodatkowe z matematyki wyrównujące wiedzę matematyczną (konsultacje) klasa 2eg

matematyka


czwartek 8 lekcja
14:35 -15:20 
sala 204

 

 

czwartek 7 lekcja
13:40 - 14:25
sala 204

 

23. Gee-Milan Ewelina zajęcia dodatkowe WOS 

wtorek 15:20

sala 205

24. Cheda Ewa 

Fakultety 

 

warsztaty plastyczne

historia sztuki

 

plastyka

wtorek, 2 lekcja

 

3 środa każdego miesiąca

 

 

Ogłoszenia


Współpracujemy z