LXV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. gen. Józefa Bema
 

Nauczyciele

 

Nazwisko

Imię

Przedmiot

Pucułek

Małgorzata

dyrektor (biologia, przyroda)

Dziwińska

Agnieszka

wicedyrektor (matematyka)

Asztalos

Ewa

język polski

Białobrzeska

Beata

język włoski

Bielecka Bogumiła  fizyka

Biszczuk

Małgorzata

informatyka

Błach

Monika

język polski

Błaszczyk

Ewa

fizyka

Buczkowska

Ewa

matematyka

Cheda

Ewa

wok, historia sztuki, podstawy architektury z rysunkiem

Chojnacki

Grzegorz

historia,  historia i społeczeństwo, wiedza o społeczeństwie

Dąbrowska

Magdalena

język hiszpański

Domańska

Katarzyna

język niemiecki

Drzazgowski

Mariusz

historia, historia i społeczeństwo

Ejzel

Magdalena

podstawy przedsiębiorczości

Fijałkowska

Beata

wychowanie fizyczne

Foremny

Agata

język angielski

Gee-Milan

Ewelina

wos, warsztaty prawnicze, edukacja europejska

Gierwatowska - Fochman

Greta

biblioteka

Głowienka

Anna

język polski

Iwański

Marek

religia

Jarosławska

Małgorzata

matematyka

Jęczmiejowska Teresa wiedza o społeczeństwie

Kasperowicz

Lucyna

historia i społeczeństwo

Komornik

Ewa

nauczyciel wspomagający

Korzep

Maria

edukacja dla bezpieczeństwa

Kościelak

Małgorzata

wychowanie fizyczne

Kuć - Bryk

Agnieszka

historia, wos

Kustra

Katarzyna

nauczyciel wspomagający

Kuśmierek

Anna

podstawy przedsiębiorczości

Ligaj

Dominika

nauczyciel wspomagający

Maciejewska

Aleksandra

język angielski

Meilute

Agata

zajecia teatralne

Michalczuk

Aleksandra

język polski

Michalska

Anna

język angielski

Misiak

Zofia

język polski

Nicińska Anna  chemia

Parzydeł

Teresa

matematyka

Piekarska

Monika

matematyka, informatyka

Piotrowska

Joanna

geografia

Przybyszewska

Agata

nauczyciel wspomagający

Radulska

Iwona

nauczyciel wspomagający, język niemiecki

Romaniuk

Magdalena

psycholog

Różańska

Urszula

język angielski

Rząd

Anna

matematyka, matematyka w naukach przyrodniczych

Sikorska

Monika

biologia

Smok

Katarzyna

nauczyciel wspomagający

Stec

Robert

język angielski

Suproniuk

Dorota

język rosyjski

Szelkowska

Magdalena

język angielski

Szewczak

Andrzej

szachy, podstawy przedsiębiorczości

Szmalec

Marcin

wychowawnie fizyczne

Traczyk - Kłak

Agnieszka

pedagog

Wasilczuk

Beata

wychowawnie fizyczne

Wiąckowska Alicja

informatyka

Wiśniewska
Aneta
nauczyciel wspomagający

Włodarczyk

Waldemar

ratownictwo medyczne

Wojtczak

Aneta

wychowanie fizyczne

Woroniecka-Marciniak

Marta

geografia

Woźniak

Ewa

biblioteka

Zajchowska

Renata

język francuski

Ziółkowska

Bożena

język angielski, etyka

 

Ogłoszenia


Współpracujemy z