LXV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. gen. Józefa Bema
 

Nauczyciele

 

Lp. Nazwisko Imię Nauczany przedmiot
1 Pucułek Małgorzata

Dyrektor
biologia, przyroda

2 Dziwińska Agnieszka Wicedyrektor
matematyka
3 Asztalos Ewa j.polski
4 Białobrzeska Beata język włoski
5 Biszczuk Jarosław fizyka, informatyka (nauczanie indywidualne)
6 Biszczuk Małgorzata informatyka, przyroda
7 Błaszczyk Ewa religia
8 Boborycka Katarzyna j.polski (nauczanie indywidualne)
9 Buczkowska Ewa matematyka
10 Cheda Ewa wok, historia sztuki, podstawy przedsiębiorczości
11 Chojnacki Grzegorz historia,  historia i społeczeństwo
12 Dąbrowska Magdalena język hiszpanski
13 Domańska Katarzyna język niemiecki
14 Fijałkowska Beata wychowawnie fizyczne
15 Foremny Agata język angielski
16 Gierwatowska - Fochman Greta biblioteka
17 Głowienka Anna język polski
18 Grabowski Łukasz język angielski (nauczanie indywidualne)
19 Halladin Krystyna język polski (nauczanie indywidualne)
20 Huculak Anna matematyka (nauczanie indywidualne)
21 Iwański Marek religia
22 Jarosławska Małgorzata matematyka
23 Juźwin Aneta język angielski
24 Kasprowicz  Lucyna historia, historia i społeczeństwo
25 Korzep Maria edukacja dla bezpieczeństwa
26 Kuć - Bryk Agnieszka historia, wos
27 Kustra Katarzyna nauczyciel wspomagający
28 Kwiatek Małgorzata rehabilitantka
29 Maciejewska Aleksandra język angielski
30 Mast  Krzysztof fizyka
31 Michalczuk Aleksandra język polski
32 Michalska Anna język angielski
33 Migut Agnieszka język angielski
34 Milan Ewelina wos, warsztaty prawnicze, edukacja europejska
35 Misiak Zofia język polski
36 Nicińska Anna chemia
37 Parzydeł Teresa matematyka
38 Piotrowska Joanna geoegrafia
39 Przybyszewska Agata nauczyciel wspomagający
40 Romaniuk Magdalena psycholog
41 Rosiak Iwona nauczyciel wspomagający
42 Różańska Urszula język angielski
43 Sikorska Monika biologia
44 Skonieczna Maja język francuski
45 Słoka Ewa przyroda
46 Smok Katarzyna nauczyciel wspomagający
47 Stec Robert język angielski
48 Suproniuk Dorota język rosyjski
49 Szewczak Andrzej szachy
50 Szmalec Marcin wychowawnie fizyczne
51 Świderska Sylwia biologia (nauczanie indywidualne)
52 Traczyk - Kłak Agnieszka pedagog
53 Wasilczuk Beata wychowawnie fizyczne
54 Wiśniewska Aneta nauczyciel wspomagający
55 Wojtczak Aneta wychowawnie fizyczne
56 Ziółkowska Bożena język angielski

 

Ogłoszenia

  • 2018-10-30
    Ogłoszenie dotyczące funkcjonowania szkoły w dniu 02.11.2018r.
  • 2018-09-27
    Zarządzenie w sprawie dodatkowych dni wolnych od zajęć dydaktyczno-wychowawczych
  • 2018-04-10
    Konkurs dla uczniów klas gimnazjalnych
  • 2017-10-24
    OGŁOSZENIE O NABORZE NA WOLNE STANOWISKO PRACY (Aktualizacja)
  • 2017-10-19
    Zarządzenie w sprawie dodatkowych dni wolnych od zajęć dydaktyczno-wychowawczych

Współpracujemy z