Monthly Archives: kwiecień

PRACE NASZYCH UCZNIÓW Z OKAZJI MIĘDZYNARODOWEGO DNIA ZIEMI

22 kwietnia 2022 r. obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Ziemi.

Działania związane z obchodami tego dnia miały na celu promowanie ekologicznych postaw i zwrócenie uwagi na problemy zanieczyszczenia. Z tej okazji uczniowie naszej szkoły mieli możliwość wzięcia udziału w konkursie.

Klasy miały za zadanie przygotować plakat wykonany dowolną techniką pod hasłem “Ratujmy naszą Planetę”.

Wyniki konkursu:

I miejsce ex aequo:

Natalia Papina, Anna Głaszczka, Aleksandra Dzięcioł, Natalia Furtak, Kinga Ziomacka, Wiktoria Nowakowska z klasy 3B oraz Mikołaj Kietliński z 3B

II miejsce ex aequo:

Joanna Grzelak z klasy 2C oraz Zuzanna Cader, Zuzanna Siwik, Gabriel Krok, Anna Michalczewska, Kamil Nadolny z klasy 2F

III miejsce:

Barbara Kowalewska, Marta Bednarczyk, Magdalena Osóbka z klasy 3F

Wyróżnienie:

Anna Owczarczyk, AdinaBrunicka, Michał Danielak, Magdalena Prasol, Barbara Lenarczyk, Lena Konstanciuk, Alicja Niedbała, Anna Korytek, Violetta Salii z klasy 1F oraz Oliwia Romańska, Veronica Lomankiewicz, Magdalena Borkowska, Amelia Sameryt, Joanna Nowak, Maja Płudowska z klasy 2D

 

Wszyscy uczestnicy za udział w konkursie otrzymali nagrody ufundowane przez Radę Rodziców naszego liceum.

 

Dziękujemy wszystkim uczniom za wzięcie udziału w konkursie oraz Radzie Rodziców za ufundowanie nagród.

 

Organizatorzy:

Izabela Pastuszko

Magdalena Gendek

 

 

Share:

NASI LAUREACI KONKURSU PLASTYCZNEGO

Oto zdjęcia z rozdania nagród z Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „La vie est courte, l’art est long”, który jest organizowany przez XXXVIII LO im. Stanisława Kostki-Potockiego w Warszawie. Celem konkursu jest upowszechnianie znajomości języka, kultury, sztuki Francji i krajów frankofońskich, rozwijanie i doskonalenie uzdolnień twórczych oraz rozbudzanie wrażliwości uczniów.

W tym roku konkurs zatytułowany : „Gustave Caillebotte – impresjonista czy realista?”, w którym wzięło udział 8 uczniów z naszej szkoły.

Pierwsze miejsce zajęła JOANNA DANILUK kl. 1C, trzecie miejsce ZOFIA LASOTA kl.2C, wyróżnienie LILIANNA SOWIŃSKA kl. 3Cg

Share:
Skip to content