zmień kontrast
A+  A-
LXV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. gen. Józefa Bema
 

Aktualności

wyjazd integracyjny klasy 1A, 1E, 1F
wyjazd integracyjny klasy 1A, 1E, 1F

     W dniach 04 – 06.10 odbył się wyjazd integracyjny klasy 1A, 1E, 1F oraz 2A. Wyruszyliśmy rano dwoma autokarami, które zabrały nas do ośrodka Gwarek w miejscowości Piękna Góra.

     Dotarliśmy na miejsce lekko spóźnieni i po sprawnym zakwaterowaniu otrzymaliśmy ciepły posiłek. Po obiedzie każda klasa zajęła się wyznaczonymi zajęciami. Część uczestników udała się na Team Buidling, który polegał na działaniu drużynowym. Dzieliliśmy się na dwie grupy, które ze sobą rywalizowały w wielu, różnych grach. Niektóre wymagały siły, inne myślenia, ale najważniejsze było to, że wszystkie polegały na współpracy. Przegrana drużyna zmuszona była wykonywać zadanie karne. Wieczorem, po kolacji, zorganizowano nam ognisko. Niesprzyjająca pogoda nie przeszkodziła nam w pieczeniu kiełbasek i śpiewaniu piosenek.

     Drugiego dnia każda klasa miała cztery bloki zajęć. Old Street Games, gdzie mogliśmy pograć ze sobą w m.in. w Cymbergaja, czy spróbować sił w jednoosobowym Bilardzie. Na Symulacyjnej Grze Medycznej przypominaliśmy sobie wcześniejszą wiedzę o zranieniach, bandażowaliśmy się nawzajem, a później uczyliśmy się robić sztuczne rany. Po południu były zajęcia z pierwszej pomocy, na których mówiliśmy o wszystkich istotnych rzeczach z nią związanych, a następnie ratowaliśmy, a przynajmniej bardzo się staraliśmy uratować fantoma. Ostatnie zajęcia nazywały się Ja i Moja Klasa, gdzie mieliśmy możliwość bardziej się poznać i zacieśnić wspólne więzy. Wieczorną rozrywką była dyskoteka, po której rozeszliśmy się do swoich pokoi.

     Trzeciego dnia mieliśmy zajęcia w namiocie, które nosiły nazwę Gry XXL. Mogliśmy spróbować swoich sił w Gladiatorze, ogromnych rozmiarów Twisterze oraz Jendze. Była to ostatnia atrakcja naszego wyjazdu integracyjnego. Zostaliśmy ciepło pożegnani i wróciliśmy do Warszawy o godzinie 17-tej.                                                               /Oliwia Łopatniuk 1A/

 

Przejdź do galerii zdjęć

 

 

Ogłoszenia

 • 2020-11-18
  OGŁOSZENIE O NABORZE NA WOLNE STANOWISKO PRACY
 • 2020-09-28
  Zarządzenie Dyrektora nr 5/2020/21 w sprawie dni wolnych od zajęć dydaktyczno-wychowawczych
 • 2020-05-21
  Zarządzenie w sprawie dodatkowych dni wolnych od zajęć dydaktyczno-wychowawczych z dnia 20 maja 2020r.
 • 2020-05-15
  Ogłoszenie
 • 2020-04-22
  Zarządzenie w sprawie dodatkowych dni wolnych od zajęć dydaktyczno-wychowawczych z dnia 22 kwietnia 2020r.

Współpracujemy z