Sport

Gratulujemy Hubertowi Wiatrowskiemu z klasy 1D

Gratulujemy Hubertowi Wiatrowskiemu z klasy 1D,
który zajął 2 miejsce w Biegu Raszyńskim
w kategorii M16 (16-19 lat) na dystansie 10km. Zawody odbyły się 10.04.2022.
Gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów!

Share:

Mistrzostwa Mokotowa dziewcząt

W marcu 2022 odbyły się Mistrzostwa Mokotowa dziewcząt (pod opieką p. Beaty Fijałkowskiej) w składzie:

Łukasiewicz Dominika 

Tylus Agnieszka 

Saługa Laura

Szymaniak Karolina

Krawczyk Aleksandra 

Smotarska Amelia 

Domańska Liliana 

Cader Zuzanna 

Arkabuz Zofia 

Krawczyk Wiktoria

 Nec Maja 

 Włodarska Zofia 

oraz chłopców (pod opieką p. Marcina Szmalca) w składzie:

Kołodziej Rafał
Michalik Leon
Krzyżański Tomek 
Korytkowski Stanisław 
Chabrzyński Jakub 
Niziołek Bartek 
Radło Igor 
Ostrowski Bartłomiej 
Wasyl Jakub
Kamiński Michał
Faraj Wiktor
 

w których wzięliśmy udział oraz byliśmy organizatorami rozgrywek fazy grupowej.
Obydwie reprezentacje naszej szkoły  wyszły z grupy i wzięły udział w dalszych rozgrywkach,

gdzie chłopcy zajęli 3 miejsce na Mokotowie, natomiast dziewczęta po zaciętych meczach niestety nie zakwalifikowały się do finału.

Obydwu drużynom gratulujemy wyniku!

Share:

MISTRZOSTWA MOKOTOWA W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Dnia 20.09.2021 delegacja naszego liceum uczestniczyła
w Indywidualnych Mistrzostwach Mokotowa
w biegach przełajowych na polach mokotowskich w następujących kategoriach:
 
Dziewczyny 2005  + – dystans 1,5 km
Chłopcy 2005 + – dystans 2 km
Chłopcy 2002 – 2005 – dystans 2 km
 
Wszyscy uczniowie z naszego liceum osiągnęli dobre rezultaty, jednakże zważywszy na bardzo wysoki poziom tegorocznej edycji biegów przełajowych nie udało się nam awansować do finału.
W każdej z wyżej wymienionych kategorii zabrakło nam niewiele aby się zmieść w finałowej siódemce, która dawała awans do finałów.
Gratuluję wszystkich uczestnikom zaangażowania oraz determinacji w walce o jak najlepsze lokaty – zaznaczył opiekun Pan Profesor Kamil Jakubowski
Share:

Turniej koszykarski dziewcząt i chłopców

W dniu 22 listopada odbył się Turniej Koszykarski dziewcząt i chłopców. Do turnieju zgłosiło się 12 drużyn żeńskich i 24 męskie. Nasza szkoła zgłosiła 2 drużyny żeńskie i 1 męska. 
I drużyna dziewcząt: KRYSTYNA ARKABUZ 2eg, KAMILA NIEWOLSKA 2cg, JAGODA TRZCIAŁKOWSKA 2dg
II drużyna dziewcząt: LILIANA DOMAŃSKA 1cg, ZOFIA ARKABUZ 1bg, HELENA SKOWROŃSKA 3fg, 
Obie drużyny przeszły fazę grupową bez porażki. Końcowa klasyfikacja turnieju:
I miejsce LO 49
II miejsce  II drużyna LO 65 
III miejsce ZSLiT 
IV miejsce I drużyna LO 65
 
Gratulacje!
Aneta Wojtczak
Share:
Skip to content