Sukcesy

MATEUSZ MARCZEWSKI RADNYM W MŁODZIEŻOWEJ RADZIE DZIELNICY MOKOTÓW

W dniach 24 – 25. 11. 2017 r.w większości Mokotowskich szkół ponadgimnazjalnych odbyły się wybory do Młodzieżowej Rady Dzielnicy Mokotów (MRDM). Kandydatami w wyborach w naszej szkole byli:

Anna Kusoska 1b 
Katarzyna Niebrzydowska 1b 
Maksymilian Skoczylas 1d 
Natalia Gilewska 2c 
Mateusz Marczewski 2d 

Po zaciętej walce wygrał Mateusz Marczewski z klasy II d, który w dniu 12 grudnia 2017r. złożył uroczyste ślubowanie i oficjalnie stał się Radnym w Młodzieżowej Radzie Dzielnicy Mokotów. 

Relacje foto można obejrzeć na:
https://www.facebook.com/pg/dkkadr/photos/?tab=albumalbum_id=1534590036637036

/A. Kuć – Bryk, E. Milan, A. Traczyk – Kłak/
Share:

WYBRALIŚMY MISTRZA PIĘKNEGO CZYTANIA

WYBRALIŚMY MISTRZA PIĘKNEGO CZYTANIA

Tytuł “Mistrza Pięknego Czytania” zdaniem Jury i Publiczności zdobyła Monika Kaźmierska z kl. 2c – wspaniale przedstawiła fragment książki Nele Neuhaus “Żywi i umarli” z serii Gorzka czekolada. Laureatka będzie reprezentować naszą szkołę w międzyszkolnym konkursie w 42 LO im. M. Konopnickiej w dniu 8 lutego 2018r. Trzymamy kciuki!

Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do przeprowadzenia finału szkolnego!

Obejrzyj galerię zdjęć 

Share:

ZAWODY TENISA STOŁOWEGO WŚRÓD DZIEWCZĄT

W piątek wyruszyliśmy na podbój AWF-u. Mocną ekipą wystartowaliśmy już po raz trzeci w akcji “Z SKS-u do AZS-u”.
Tegoroczne zawody tenisa stołowego wśród dziewcząt wygrała bezkonkurencyjna Karolina Zielińska – uczennica kl. 2b. Tym samym zakwalifikowała się do Ogólnopolskiego finału tej akcji. O włos od podobnego sukcesu był uczeń kl. 1c Dawid Karolewski, który ostatecznie zajął 5. miejsce (4 pierwsze miejsca gwarantowały udział w finale). 
 
Wszystkim uczestnikom zawodów dziękujemy za udział a Karolinie gratulujemy sukcesu i czekamy na grudniowy finał 🙂
Beata Wasilczuk
Aneta Wojtczak
 
Share:

MISTRZOSTWA DZIELNICY W PŁYWANIU

22 listopada 2017 odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy w pływaniu.
Naszą szkołę reprezentowali :

Karolina Chojecka II B
Wiktoria Derbich II E
Adam Klimczak I B
Klasyfikacja końcowa:
Styl dowolny dziewcząt:
VII miejsce zajęła Karolina Chojecka 
XVII miejsce zajęła Wiktoria Derbich
Styl dowolny chłopców:
XX miejsce zajął Adam Klimczak
Styl klasyczny :
IV miejsce zajęła Karolina Chojecka
Styl grzbietowy:
V miejsce zajęła Karolina Chojecka.
Karolina Chojecka  zaprezentowała wysoki poziom w każdym ze stylów , niewiele zabrakło do podium.
Wszystkim gratuluję i życzę samych sukcesów.
/Aneta Wojtczak/

Share:

KOLEJNE SUKCESY PŁYWACKIE NASZYCH UCZENNIC

Dnia 7 XII odbył się Pierwszy Mikołajkowy Turniej Pływacki organizowany przez  ZS nr. 39 . 
Kolejny świetny występ naszych dziewczyn.

Styl dowolny:
I miejsce    Karolina Chojecka II B 
III miejsce  Wiktoria Derbich   II E
Styl klasyczny:
II miejsce    Karolina Chojecka II B 
III miejsce   Wiktoria Derbich   II E

Styl grzbietowy:
II miejsce Karolina Chojecka    II B

Dodatkową atrakcją zawodów było pływanie pod wodą na odległość , w tej konkurencji zarówno dziewczyny jak i chłopcy startowali razem.

II miejsce Karolina Chojecka II B

III miejsce Wiktoria Derbich  II E

Gratuluję i czekamy na kolejne sukcesy.

/Aneta Wojtczak/

Share:

MOKOTOWSKI HALOWY TURNIEJ PIŁKARSKI

 
 

Dnia 5 XII odbył się Mokotowski Halowy Turniej Piłkarski. 
Nasza drużyna wystąpiła w składzie:
1. Daniel Gut 3 F
2. Filip Szymański 3 F
3. Dominik Małek 3 F 
4. Jan Kowalczyk 3 F
5. Jan Woś 2 D
6. Adrian Izydorek vel Zydorek 2 D
7. Paweł Gwizdalski 2 D 
8. Iwo Bisikiewicz 2 E
9. Emil Wudarczyk ! D
Wyniki sppotkań:
ZS nr. 3      :      LXV 
   3            :        1

49 LO          :        LXV
  2              :        0
 

Turniej zakończyliśmy na grach eliminacyjnych.

/Aneta Wojtczak/

Share:

MISTRZOSTWA MOKOTOWA W TENISIE STOŁOWYM

Dnia 25. XI. 2017 odbyły się Mistrzostwa Mokotowa w tenisie stołowym.

Nasi reprezentanci, którzy otarli się o wejście do finału to:
Elaaf Bhutta I A
Piotr Sędrowski I A
Dawid Karolewski I C
Gratulujemy !
/Aneta Wojtczak, Beata Wasilczuk/

Share:

SUKCES NASZEJ UCZENNICY Z KL.II E

Z przyjemnością informujemy, że uczennica naszej szkoły Aleksandra Rombek z klasy IIe zakwalifikowała się do II etapu Konkursu Wybieram Wybory, który w tym roku odbywał się pod hasłem Wybory samorządowe.  Aleksandra w I etapie konkursu gdzie do rozwiązania był test składający się z 25 pytań uzyskała 20 pkt na 25 możliwych. Do  II etapu Ola pod opieką nauczyciela WOSu Eweliny Milan przygotowywać będzie prace na temat: Udział władzy sądowniczej w organizacji i przeprowadzaniu wyborów do organów stanowiących jednostek samorządu terytorialnego oraz wyborów wójtów (burmistrzów, prezydentów miast).Milan Ewelina

Share:

MISTRZOSTWA DZIELNICY W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT

W dniu 13 XI 2017 rozpoczęły się Mistrzostwa Dzielnicy w koszykówce dziewcząt. Nasza drużyna wystąpiła w składzie:
 
Klaudia Pol 3e
Julia Kilijan 2d
Helena Skowrońska 1f 
Klaudia Dabkowska 1f 
Natali Deja 1a 
Julia Czerwińska 1c 
 
Wyniki spotkań :
 
LO65   –     LO6
24       :     33
 
LO 65  –      ZSHiG
12        :      14
 
Zajęłyśmy III miejsce w grupie.
/Aneta Wojtczak/
Share:

WYBORY SAMORZĄDOWE 2017

W dniu 26.10. 2017 r. odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego LXV LO z Oddziałami Integracyjnymi im. gen. J. Bema.
Frekwencja wyniosła 79 %
 
Wyniki wyborów:
Liwia Skiba – 132 głosy
Karolina Zielińska – 88 głosów
Patrycja Miniak – 42 głosy
głosów nieważnych – 9
 
Gratulacje dla przewodniczącej Liwii Skiba!
 
Opiekun Samorządu: Beata Wasilczuk i Ewa Cheda
Share:
Skip to content