Sport w Bemie

27.09.2022 odbyły się Mistrzostwa Mokotowa w sztafetowych biegach przełajowych, w których rywalizowała również nasza szkoła. Zawody odbyły się na Polach Mokotowskich, a bieg sztafetowy rozegrany został na dystansie 10x1000m.W Mistrzostwach Mokotowa wzięła udział reprezentacja chłopców w składzie:

  1. Łukasz Ćwikła 2A
  2. Patryk Sankowski 2A
  3. Mateusz Siepioła 2D
  4. Hubert Wiatrowski 2D
  5. Aleks Woźniak 2D
  6. Stanisław Szeliga 3F
  7. Mikołaj Kużmicz 1E
  8. Patryk Kowalski 4B
  9. Witold Zawiła-Niedźwiedzki 4F
  10. Jan Gołdanowski 4E

Rezerwa: VietAnhNguyen 2A

Po zaciętej rywalizacjiw sztafecie chłopcy zajęli 10 miejsce w dzielnicy.

Gratuluję doskonałego wyniku

Beata Fijałkowska

21.09.2022 na Polach Mokotowskich odbyły się Mistrzostwa Mokotowa w indywidualnych biegach przełajowych, w których nasza szkoła również rywalizowała.Wzięła w nich udział reprezentacja dziewcząt na 1500m oraz chłopców na 2000m :

  1. Oliwia Romańska 3D
  2. Julia Pankiewicz 3E
  3. Wiktoria Jarosz1D
  4. Patryk Sankowski 2A
  5. Filip Fetraś 2A
  6. VietAnhNguyen 2A
  7. Mateusz Siepioła 2D
  8. Hubert Wiatrowski 2D
  9. Alan Skubisz 3E
  10. Stanisław Szeliga 3F

Z dziewcząt najlepszą zawodniczką była Julia Pankiewicz zajmując 22 miejsce na 90 startujących.

W swojej kategorii wiekowej (chłopcy) rocznik 2003-2006 najlepszy rezultat uzyskał Alan Skubisz z wynikiem 6min 53s oraz Mateusz Siepioła rocznik 2006+ z rezultatem 7min 05s. Obydwaj zawodnicy znaleźli się w drugiej dziesiątce najlepszych zawodników na 110 startujących w każdej kategorii.

Gratuluję doskonałego wyniku

Beata Fijałkowska

Gratulujemy Hubertowi Wiatrowskiemu z klasy 1D

Gratulujemy Hubertowi Wiatrowskiemu z klasy 1D, który zajął 2 miejsce w Biegu Raszyńskim w kategorii M16 (16-19 lat) na dystansie 10km. Zawody odbyły się 10.04.2022. Gratulujemy i życzymy dalszych sportowych…

Czytaj więcej

Mistrzostwa Mokotowa dziewcząt

W marcu 2022 odbyły się Mistrzostwa Mokotowa dziewcząt (pod opieką p. Beaty Fijałkowskiej) w składzie: Łukasiewicz Dominika  Tylus Agnieszka  Saługa Laura Szymaniak Karolina Krawczyk Aleksandra  Smotarska Amelia  Domańska Liliana  Cader…

Czytaj więcej

Turniej koszykarski dziewcząt i chłopców

W dniu 22 listopada odbył się Turniej Koszykarski dziewcząt i chłopców. Do turnieju zgłosiło się 12 drużyn żeńskich i 24 męskie. Nasza szkoła zgłosiła 2 drużyny żeńskie i 1 męska.  I drużyna…

Czytaj więcej

Skip to content