zmień kontrast
A+  A-
LXV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. gen. Józefa Bema
 

Zespół Psychologiczno - Pedagogiczny

 

Zespół Pomocy Psychologiczno - Pedagogicznej

 

Nauczyciele wspomagający:

Agata Sikorska

e-mail: a.sikorska@bem.waw.pl


Katarzyna Kustra

e-mail: k.kustra@bem.waw.pl


Katarzyna Smok

e-mail: k.smok@bem.waw.pl


Aneta Wiśniewska 

e-mail: a.wisniewska@bem.waw.pl


Iwona Radulska

e-mail: i.radulska@bem.waw.pl 


Ewa Komornik

e-mail: e.komornik@bem.waw.pl


Anna Kopacz

e-mail: a.kopacz@bem.waw.pl


Monika Wasilewska - Muś

e-mail: m.wasilewska_mus@bem.waw.pl

 

W szkole mogą Państwo korzystać z pomocy pedagoga i psychologa.


Pedagog:

Agnieszka Traczyk - Kłak, wew. 107

e-mail: pedagog@bem.waw.pl


Psycholog:

Magdalena Romaniuk, wew. 113

e-mail: m.romaniuk@bem.waw.pl

 

Ogłoszenia

  • 2020-11-18
    OGŁOSZENIE O NABORZE NA WOLNE STANOWISKO PRACY
  • 2020-09-28
    Zarządzenie Dyrektora nr 5/2020/21 w sprawie dni wolnych od zajęć dydaktyczno-wychowawczych
  • 2020-05-21
    Zarządzenie w sprawie dodatkowych dni wolnych od zajęć dydaktyczno-wychowawczych z dnia 20 maja 2020r.
  • 2020-05-15
    Ogłoszenie
  • 2020-04-22
    Zarządzenie w sprawie dodatkowych dni wolnych od zajęć dydaktyczno-wychowawczych z dnia 22 kwietnia 2020r.

Współpracujemy z