zmień kontrast
A+  A-
LXV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. gen. Józefa Bema

2013/2014 - 14.02.06 - Wolontariat

6 lutego grupa kilkunastu wolontariuszek pomagała fundacji "Przyjaciele Szpitala Dziecięcego przy Litewskiej" zorganizować i przeprowadzić w Centrum Unii Lubelskiej warsztaty dla maluchów. Uczniowie pobliskiej szkoły podstawowej składali kartonowe zwierzaczki, które potem kolorowali. Celem warsztatów było przetestowanie kolorowanek 3D zanim trafią do podopiecznych Fundacji, czyli do dzieci przebywających na oddziałach szpitala przy ul. Litewskiej. To była świetna zabawa zarówno dla maluchów, jak i dla nas, wolontariuszy. Jednego kotka, z wyklejonym na brzuszku logiem naszej szkoły, dziewczyny nazwały "Bemek". W podziękowaniu za naszą pracę prof. Jelonek osobiście podpisał rekomendację, co jest dużym wyróżnieniem. W imieniu fundacji "Przyjaciele Szpitala Dziecięcego przy Litewskiej" raz jeszcze dziękuję wszystkim wolontariuszkom za pomoc.

Katarzyna Grużewska

• 2021-07-23
    OGŁOSZENIE O NABORZE NA WOLNE STANOWISKO PRACY
  • 2020-11-18
    OGŁOSZENIE O NABORZE NA WOLNE STANOWISKO PRACY
  • 2020-09-28
    Zarządzenie Dyrektora nr 5/2020/21 w sprawie dni wolnych od zajęć dydaktyczno-wychowawczych
  • 2020-05-21
    Zarządzenie w sprawie dodatkowych dni wolnych od zajęć dydaktyczno-wychowawczych z dnia 20 maja 2020r.
  • 2020-05-15

Współpracujemy z