BIP | RODO | DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI | MAPA STRONY

ZAKOŃCZENIE ROKU KLAS MATURALNYCH

W dniu 26 kwietnia 2024 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas maturalnych. Początkowo świeżo upieczeni Absolwenci zasadzili zgodnie z tradycją naszej szkoły drzewo pamięci, następnie udali się na spotkanie z wychowawcami w klasach, a wspólnie na salę gimnastyczną, gdzie otrzymali Świadectwa Dojrzałości oraz usłyszeli słowa wsparcia i gratulacje od Pani Dyrektor i Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego.
Nie zabrało także przemowy oraz podziękowań od przedstawiciela klas czwartych.
Poza rozdaniem świadectw, Pani Dyrektor wręczyła także Listy Gratulacyjne dla Rodziców, Dyplomy dla najzdolniejszych uczniów,
 a także wyłoniła Absolwenta Szkoły 2024, którym została Joanna Nowak

Pożegnanie maturzystów to ważne wydarzenie, któremu towarzyszy wiele emocji. Cztery lata spędzone w murach Bema to indywidualna historia każdego ucznia, ale również całej społeczności.

W życie człowieka wpisana jest wędrówka, przemijanie, podróżowanie, zdobywanie doświadczeń.
Drodzy Absolwenci, w ciągu kilku ostatnich lat
 wzrastaliście, dokonały się w Was przemiany, rozkwitaliście niczym pąki pięknych, barwnych kwiatów. Dojrzewaliście zdobywając w naszej szkole wiedzę i umiejętności. Podróż trwająca te kilka ostatnich lat sprawiła, że jesteście dorosłymi ludźmi.

Życzymy Wam połamania piór na egzaminie dojrzałości, dostania się na wymarzone studia, zdobycia fantastycznej pracy oraz wielu sukcesów w życiu! 

Do zobaczenia 7. maja!

Udostępnij na: