Monthly Archives: czerwiec

TURNIEJ TRIO BASKET

W dniu 7 marca 2020r odbyła się XVIII edycja Turnieju Trio Basket organizowanego przez Akademię Leona Koźminskiego.
Drużyna dziewcząt w składzie: Krystyna Arkabuz 2Eg, Zofia Arkabuz 1Bg, Liliana Domańska 1Cg, Kamila Niewolska 2Cg, Helena Skowrońska 3Fg 
Zajęła 3 miejsce w grupie kończąc go na IX miejscu. 
Po więcej informacji odsyłam na stronę www.triobasket.pl
Aneta Wojtczak
Share:

MISTRZOSTWA MOKOTOWA W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

Od 26.02.2020 w naszej szkole odbywają się Mistrzostwa Mokotowa w piłce siatkowej. 
 
Reprezentacja Szkoły Dziewcząt w składzie:
 
Krystyna Arkabuz, Helena Skowrońska, Karolina Szymaniak, Żaneta Łuczak, Agnieszka Tylus, Julia Leśniak, Dominika Michalska, Julia Kapica, Karolina Janowska, Paulina Rdzanek, Kamila Niewolska, Aleksandra Niesłuchowska, Liliana Domańska, Oliwia Szklarz, Roksana Całka
 
Dziewczęta zagrały bardzo wyrównany mecz, jednak zabrakło im odrobiny szczęścia do wygranej.
_________________________________________________________________________________________

Reprezentacja chłopców zaś pod opieką trenera Marcina Szmalca wygrała dwa mecze i jeden przegrała, co dało im drugie miejsce w grupie.

Niestety nie przeszli do dalszej fazy rozgrywek o Mistrzostwo Mokotowa.

Skład reprezentacji chłopców:

Rafał Kołodziej, Leon Michalik, Tomasz Krzyżanowski, Jakub Chabrzyński, Bartłomiej Ostrowski, Bartłomiej Niziołek, Michał Kamiński, Hubert Radło, Jakub Wasyl, Wiktor Faraj, 

Dziękuję Wam za udział w zawodach i życzę sukcesu za rok.

Beata Fijałkowska
trener drużyny dziewcząt

 
Share:

ZŁOTO DLA SZYMONA W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH MAZOWSZA SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH W SZACHACH SZYBKICH

16 listopada br. nasi uczniowie uczestniczyli w Drużynowych Mistrzostwach Mazowsza Szkół Ponadpodstawowych w Szachach Szybkich. W Hali Sportowej SP 385 przy ulicy Klimatycznej 1, Warszawa –Wesoła uczestniczyło 96 zespołów w dwóch grupach, w tym naszej grupie uczestniczyło 28 drużyn. Nasza drużyna w składzie: Sebastian Żubowicz, Karol Błochowicz, Szymon Soćko, Klemens Szlęzak, Jakub Milewski przy braku zawodniczki zdobyła 14,5 pkt. i z tym rezultatem zajęła 21 miejsce (mając 23 numer startowy).

Na osłodę Szymon Soćko zdobył Złoty medal w klasyfikacji indywidualnej na drugiej szachownicy wygrywając wszystkie swoje pojedynki.

Relacja z imprezy na TVP 3 ukazała się w wiadomościach sportowych w dniu 20 listopada br. godz. 21.50. (https://warszawa.tvp.pl/45426741/20112019 czas: 3:20 – 4:15)

Andrzej Szewczak

Share:

I TURNIEJ PIŁKARSKI W HALI PNEUMATYCZNEJ-VIII MIEJSCE NASZEJ DRUŻYNY

W dniu 22 stycznia 2020 odbył się Turniej Piłkarski w Ośrodku Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w Dzielnicy Mokotów.
Nasza szkoła przeszła przez fazę grupową, odpadając w ćwierćfinale.
Ostatecznie zajęliśmy VIII miejsce.
 
Skład drużyny:
Kozyar Ostap 2dg; Figiel- Nunez Mauricio 2dg; Adrian Rdzanek 2dg; Bartłomiej Ostrowski 2bg; Hubert Radło 2bg; Bartosz Niziołek 1fg; Stanisław Sybilski 1d; Kacper Galimski 1d; Mateusz Wrzosek 1d; Dawid Zachariasz 1eg; Tomasz Krzyżański; 1dg; Filip Zimmer 3bg
 
Trener zespołu:
Aneta Wojtczak
Share:

VADYM YAKOVLIEVZAJĄŁ III MIEJSCE W KONKURSIE „ARS POETICA VARSOVIA” ORAZ OTRZYMAŁ WYRÓŻNIENIE W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE RECYTATORSKIM „MÓJ ULUBIONY WIERSZ”.

„Niektórzy lubią poezję. / Niektórzy – czyli nie wszyscy. / Nawet nie większość wszystkich, ale mniejszość”. Do tych osób należą również uczniowie naszej szkoły, którzy w listopadzie tego roku uczestniczyli w różnych konkursach recytatorskich. Wśród laureatów znalazł się Vadym Yakovliev, uczeń klasy 2bg, który zajął III miejsce w konkursie „Ars Poetica Varsovia” oraz otrzymał wyróżnienie w wojewódzkim konkursie recytatorskim „Mój ulubiony wiersz”. Wszystkim uczestnikom składamy serdeczne gratulacje.

Nauczyciele języka polskiego

Dyplomy

Share:

VADYM YAKOVLIEV, OTRZYMAŁ STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW

Uczeń naszej szkoły, Vadym Yakovliev, otrzymał Stypendium Prezesa Rady Ministrów za osiągnięcia naukowe w roku szkolnym 2018/2019. Uroczysta gala rozdania nagród odbyła się w 27 listopada w Wyższej Szkole Menadżerskiej w Warszawie.

Serdecznie gratulujemy!

ZDJĘCIA

Share:

TURNIEJ KOSZYKARSKI DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

W dniu 22 listopada odbył się Turniej Koszykarski dziewcząt i chłopców. Do turnieju zgłosiło się 12 drużyn żeńskich i 24 męskie. Nasza szkoła zgłosiła 2 drużyny żeńskie i 1 męska. 
I drużyna dziewcząt: KRYSTYNA ARKABUZ 2eg, KAMILA NIEWOLSKA 2cg, JAGODA TRZCIAŁKOWSKA 2dg
II drużyna dziewcząt: LILIANA DOMAŃSKA 1cg, ZOFIA ARKABUZ 1bg, HELENA SKOWROŃSKA 3fg, 
Obie drużyny przeszły fazę grupową bez porażki. Końcowa klasyfikacja turnieju:
I miejsce LO 49
II miejsce  II drużyna LO 65 
III miejsce ZSLiT 
IV miejsce I drużyna LO 65
 
Gratulacje!
Aneta Wojtczak
Share:

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS „DEUTSCHLAND FÜR KENNER”

29 października uczennice klasy 1d:
Maja Dukaczewska, Dominika Łukasiewicz i Weronika Tarczyńska reprezentowały szkołę 
w XIV edycji Międzyszkolnego Konkursu „Deutschland für Kenner”
organizowanego przez XLII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Warszawie. 
 
Serdecznie gratulujemy Weronice, która zdobyła wyróżnienie!
 
 
Iwona Radulska
 
 
Share:
Skip to content