Zespół Psychologiczno – Pedagogiczny

Zespół Pomocy Psychologiczno – Pedagogicznej

Nauczyciele wspomagający:

Katarzyna Kustra – klasa 2e oraz 3ag

e-mail: k.kustra@bem.waw.pl

Katarzyna Smok – klasa 1a oraz 3eg

e-mail: k.smok@bem.waw.pl

Aneta Wiśniewska – klasa 3e

e-mail: a.wisniewska@bem.waw.pl

Iwona Radulska – klasa 2a

e-mail: i.radulska@bem.waw.pl 

Ewa Komornik – klasa 3fg oraz 1b

e-mail: e.komornik@bem.waw.pl

Anna Roś – klasa 1f

e-mail: a.ros@bem.waw.pl

Monika Wasilewska – Muś – klasa 3a

e-mail: m.wasilewska_mus@bem.waw.pl

Bernadetta Derlacka – klasa 1b

e-mail: b.derlacka@bem.waw.pl

Magdalena Gendek – klasa 3f

e-mail: m.gendek@bem.waw.pl

Agata Sikorska – klasa 1e oraz 2f

e-mail: a.sikorska@bem.waw.pl

W szkole mogą Państwo korzystać z pomocy pedagoga i psychologa.

Pedagog:

Agnieszka Traczyk – Kłak, wew. 107

e-mail: pedagog@bem.waw.pl

Psycholog:

Magdalena Romaniuk, wew. 113

e-mail: m.romaniuk@bem.waw.pl

GODZINY PRACY PSYCHOLOGA I PEDAGOGA:

PEDAGOG

PSYCHOLOG

Poniedziałek  11.30 – 15.30

Poniedziałek   8.30 – 13.30

Wtorek             8.30 – 13.30

Wtorek          11.30– 15.30

Środa              8.30 – 12.30

Środa               11.30 – 15.30

Czwartek         8.30 – 13.30

Czwartek         11.30 – 15.30

Piątek              11.00 – 15.00

Piątek               8.30 – 13.30

Skip to content