Zespół Psychologiczno – Pedagogiczny

Zespół Pomocy Psychologiczno – Pedagogicznej

Nauczyciele wspomagający:

Katarzyna Bogusz 

e-mail: k.bogusz@bem.waw.pl

Katarzyna Smok 

e-mail: k.smok@bem.waw.pl

Kalina Dobrzelewska

e-mail: k.dobrzelewska@bem.waw.pl

Iwona Radulska

e-mail: i.radulska@bem.waw.pl 

Magdalena Dąbrowska

e-mail: m.dabrowska@bem.waw.pl

Anna Roś 

e-mail: a.ros@bem.waw.pl

Monika Wasilewska – Muś 

e-mail: m.wasilewska_mus@bem.waw.pl

Milena Sadza

e-mail: m.sadza@bem.waw.pl

Magdalena Gendek 

e-mail: m.gendek@bem.waw.pl

Kalina Dobrzelewska – Majkut

e-mail: k.dobrzelewska_majkut@bem.waw.pl

 

W szkole mogą Państwo korzystać z pomocy pedagoga i psychologa.

Pedagog specjalny:

Agnieszka Traczyk – Kłak, wew. 107

e-mail: pedagog@bem.waw.pl

Pedagog – doradca zawodowy:

Ewa Komornik, wew. 106

e-mail: e.komornik@bem.waw.pl

Pedagog – socjoterapeuta

Mariusz Borcz, wew. 106

e-mail: m.borcz@bem.waw.pl

Psycholog:

Katarzyna Gronczewska, wew. 113

e-mail: k.gronczewska@bem.waw.pl

GODZINY PRACY PSYCHOLOGA I PEDAGOGA:

 

Skip to content