BIP | RODO | DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI | MAPA STRONY

Zespół Psychologiczno – Pedagogiczny

Strona Główna » Szkoła » Zespół Psychologiczno – Pedagogiczny

ZESPÓŁ POMOCY PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEJ

Nauczyciele wspomagający:

Agata Sikorska, klasa IE i IIE, gabinet nr 201

e-mail: a.sikorska@bem.waw.pl

Katarzyna Smok, klasa IIA i IIIA, gabinet nr 201

e-mail: k.smok@bem.waw.pl

Anna Roś, klasa IIIE i IIIF, gabinet nr 201

e-mail: a.ros@bem.waw.pl

Monika Wasilewska – Muś, klasa IA, gabinet nr 201

e-mail: m.wasilewska_mus@bem.waw.pl

Beata Stypińska, klasa IF i IVE, gabinet nr 201

e-mail: b.stypinska@bem.waw.pl

Magdalena Gendek, klasa IIF i IVA, gabinet nr 201

e-mail: m.gendek@bem.waw.pl

Kalina Dobrzelewska – Majkut, klasa IB i IVF, gabinet nr 201

e-mail: k.dobrzelewska@bem.waw.pl


W szkole mogą Państwo korzystać z pomocy
pedagoga specjalnego, pedagoga, psychologa, logopedy i doradcy zawodowego.


Pedagog specjalny:

Agnieszka Traczyk – Kłak, wew. 107, gabinet nr 9

e-mail: pedagog@bem.waw.pl

Pedagog – socjoterapeuta

Mariusz Borcz, wew. 104, gabinet nr 8

e-mail: m.borcz@bem.waw.pl

Psycholog:

Katarzyna Gronczewska, wew. 113, gabinet nr 9

e-mail: k.gronczewska@bem.waw.pl

Psycholog, logopeda:

Aleksandra Żurek, wew. 104, gabinet nr 8

a.zurek@bem.waw.pl

Psycholog, doradca zawodowy:

Magdalena Sekuła, wew. 113, gabinet nr 9

m.sekula@bem.waw.pl


GODZINY PRACY PEDAGOGÓW I PSYCHOLOGÓW